STETZ beeld dat beweegt | REM Eiland
Metropolisfilm | Holland, Building with nature
STETZ beeld dat beweegt | REM Eiland
Metropolisfilm | Holland, Building with nature
the progress factor | VOC | CMS 2010 An extraordinary project
STETZ beeld dat beweegt | Study in Holland / Winnaar gouden reiger 2009
Metropolisfilm | Audi Geneve Motorshow

Opdrachtfilms.com is er om u te helpen bij het zoeken naar de beste producent voor uw film of videoproject. Dit kan uiteenlopen van een bedrijfsfilm, een videoclip voor internet of bijvoorbeeld videomateriaal voor op beurzen. Wij laten de kwaliteit van de producenten op deze site controleren. U kunt vervolgens naar het werk kijken om te bepalen of een producent bij uw project past. Kijk eens rond, zoek gericht of klik op een willekeurig beeld aan de linkerkant en ontdek welke mogelijkheden video voor uw bedrijf kan betekenen!

Inzendtermijn Gouden Reigers 2010 van start!


16 jun 2010

Vanaf heden kunnen projecten ingezonden worden voor de Gouden Reigers 2010. De Gouden Reigers worden uitgereikt aan uitmuntende projecten op het gebied van doelgroepcommunicatie met audiovisuele en interactieve media. Er kan ingezonden worden in 10 categorieën. Iedereen kan inzenden: instellingen, overheden, bedrijfsleven en bureaus. De inzendtermijn loopt van 4 juni t/m 15 september 2010.

De uitreiking van de Gouden Reigers vindt plaats tijdens het feestelijke Keying into the Brain mediafestival, in december 2010. De winnaars ontvangen het speciaal door kunstenares Jacqueline van der Laan ontworpen beeldje van de Reiger.

Voor een inzendformulier, informatie over de categorieën en het reglement, stuur ajb een mailtje naar sandra.wamelink@wunderkammer.nl


Link naar externe site: mediafestival audiovisuele en nieuwe media

Terug