Metafoor Media bv | Commercials
Metropolisfilm | Zicht op Sluiswerk
STETZ beeld dat beweegt | KLM CSR
Zee BV | PON in bedrijf
Klaasfilm | Join hands!
Metafoor Media bv | Commercials
Zcene MovingMediaCompany | Indoor Brabant commercial

Opdrachtfilms.com is er om u te helpen bij het zoeken naar de beste producent voor uw film of videoproject. Dit kan uiteenlopen van een bedrijfsfilm, een videoclip voor internet of bijvoorbeeld videomateriaal voor op beurzen. Wij laten de kwaliteit van de producenten op deze site controleren. U kunt vervolgens naar het werk kijken om te bepalen of een producent bij uw project past. Kijk eens rond, zoek gericht of klik op een willekeurig beeld aan de linkerkant en ontdek welke mogelijkheden video voor uw bedrijf kan betekenen!

Stetz & Havenbedrijf Rotterdam winnen Gouden Giraffe 2010


11 mrt 2010

De jaarlijkse uitreiking van de Gouden Giraffe heeft op 10 maart in de Rai het bureau Stetz en Havenbedrijf Rotterdam het felbegeerde beeldje opgeleverd. De Gouden Giraffe is de prijs voor het beste evenement van Nederland. Het Amsterdamse bureau Stetz was in de categorie “Creatief” één van de drie genomineerden met het event ‘Naamgeving Maasvlakte 2’. Dit evenement was een opdracht van Havenbedrijf Rotterdam.
 
In een spectaculaire award show in het auditorium van de Rai overhandigde juryvoorzitter Carmen Gonsalves, Senior Event Manager bij The Royal Bank of Scotland, de prijs aan Jan-Willem Wirtz van Stetz.  Een citaat uit het juryrapport:
 
“Een evenement met een groot verrassingseffect waar men goed ‘out of the box’ heeft kunnen en durven denken.”
 
Het Maasvlakte 2 event vond plaats op 28 en 29 april 2009.
Speciaal voor de naamgeving van de nieuwe havens op Maasvlakte2 heeft Stetz, in opdracht van Havenbedrijf Rotterdam, een evenement geproduceerd met een bijzondere film. Tijdens deze filmexperience volgen we Bram van 9 jaar die vertelt over de aanleg van Maasvlakte2 vanuit zijn belevingswereld. Het verhaal van Bram is een filmbeleving die zich afspeelt op acht grote projectieschermen, twee hologrammen in een speciaal ontwikkeld décor en vier plasmaschermen.
 

Voor dit evenement is er op de Maasvlakte een tent geplaatst van 900 vierkante meter met hierin een waterbak van 25x25 meter. Alle genodigden, inclusief de koningin, ontvingen laarzen bij binnenkomst om de tent te kunnen betreden. De laarzen waren hard nodig aangezien de waterbak was gevuld met tien centimeter water. Tijdens de 15 minuten durende experience, werd door Bram de symbolische bouwstart verricht waardoor het waterniveau van de tent daalde en een maquette van het nieuwe land zichtbaar werd.
De Koningin verrichtte hierna de officiële handeling voor de naamgeving van de nieuwe havens.

Producent: STETZ beeld dat beweegt


Terug